O nas

50 LAT DOŚWIADCZENIA I PASJI TWORZENIA
Norel Dr Wilsz to kultowa marka polskich kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Marka jest obecna na polskim rynku od ponad 50 lat, nieprzerwanie tworząc wiele unikalnych kosmetyków i procedur zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA.

Kosmetyki Norel Dr Wilsz są obecne i docenianie w 35 krajach na świecie!

DR KRYSTYNA WILSZ
Na czele firmy stoi od ponad 25 lat biotechnolog dr Krystyna Wilsz, która osobiście zarządza laboratorium oraz zespołem naukowo – badawczym, w skład którego wchodzą doświadczeni kosmetolodzy, technolodzy oraz specjaliści dermatologii.Na przestrzeni lat marka była wielokrotnie nagradzana przez branże farmaceutyczną oraz kosmetologiczną za innowacyjne i skuteczne rozwiązania, które uczyniły z niej w wielu obszarach pioniera na polskim rynku kosmetologicznym wyznaczającym trendy w pielęgnacji skóry.

SPECJALISTYCZNE KOSMETYKI - SKUTECZNA PIELĘGNACJA
Nasze kosmetyki mają potwierdzone w badaniach bardzo wysokie właściwości pielęgnacyjne. Gwarantują to unikalne receptury oparte na wysokoskoncentrowanych składnikach aktywnych oraz zaawansowana technologia ciekłokrystaliczna (DMS), która zapewnia najwyższą biozgodność kosmetyków z ludzką skórą.

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA W ZASIĘGU RĘKI
Kosmetyki Norel Dr Wilsz są wybierane i cenione w gabinetach kosmetycznych w 30 krajach świata. Szczególnie doceniane są kosmetyki do pielęgnacji domowej, które zawierają wysokie stężenia składników aktywnych i identyczne receptury jakie występują w kosmetykach profesjonalnych. Te zaawansowane kosmetyki do pielęgnacji domowej, oprócz gabinetów kosmetycznych są dostępne również w sieci perfumerii Douglas w Polsce.