Krystyna Wilsz była doktorem biologii, osobą o ogromnej wiedzy, wizjonerką, która zawsze szukała nowych innowacyjnych składników aktywnych czy metodologii zabiegowych.

Dr Krystyna Wilsz tworzyła podstawy kosmetyki profesjonalnej w Polsce. Pisała pierwsze programy nauczania dla uczelni kosmetycznych. Stworzyła pierwsze polskie kosmetyki wykorzystujące takie składniki aktywne jak ceramidy czy kwas hialuronowy, które dopiero wiele lat później stały się standardem w kosmetykach. Dr Krystyna Wilsz wprowadziła i wypromowała w Polsce koncepcję kosmetycznej mezoterapii mikroigłowej. Jest to obecnie jeden z podstawowych i najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych w gabinetach w Polsce. Rozwijała koncepcję kosmetologii genetycznej, gdzie kosmetyki i zabiegi są dobieranie indywidualnie na podstawie testów genetycznych.

Dr Krystyna Wilsz była od 1982 właścicielem firmy NOREL Dr Wilsz, jednej z trzech najstarszych prywatnych firm kosmetycznych w Polsce, będącej kontynuacją działalności laboratorium mgr. farmacji A. Makowska, założonego w 1961r.

Dzięki wizji, pasji, niezwykłej energii i charyzmie dr Wilsz, NOREL Dr Wilsz jest obecnie czołową marką kosmetyków profesjonalnych w Polsce i w Europie. Produkty NOREL są dostępne w 35 krajach świata. W Warszawie i Dubaju działają Instytuty Kosmetyczne NOREL Dr Wilsz. W Singapurze pod marką NOREL Dr Wilsz działa 40 gabinetów kosmetycznych.

Brak słów, żeby opisać jak wielka jest to strata dla nas wszystkich osobiście i dla naszej firmy. Jest to jednocześnie zobowiązanie, aby kontynuować tą wspaniałą tradycję.

Jakub Wilsz wraz z zespołem NOREL Dr Wilsz

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Warszawie 10 maja o godzinie 13:00 w Kościele Pokamedulskim w Lasku Bielański https://lasbielanski.pl/
Po mszy świętej nastąpi złożenie do grobu w kwaterze rodzinnej na cmentarzu w Łomiankach (Kiełpinie).